Гурт “Mu2Moon” презентував другу частину альбому

mu2moon

mu2moon

5-го листопада світ побачила друга частина першого альбому “Mu2Moon Chapter 2 – Z” гурту “Mu2Moon“. Учасники колективу зазначили, що вона віднесе слухачів за межі реальності.

Полетіти на Місяць легко: "Mu2Moon" презентував першу частину альбому

“Коли повсякденність стає нестерпною – зміни незворотні. Роки переживань, мрій  про краще життя нарешті змінюються реальними діями героя. І якщо у першій частині альбому наш moonchild лише мрійливо спостерігав за Місяцем, то тепер він почав діяти рішуче”, – розповідає про альбом гурт “Mu2Moon”.

Хлопчик вирушає у подорож та потрапляє у різноманітні пригоди, долає перепони та розвивається як особистість. Усі настрої переживань героя чітко відображені у кожному з нових треків.

На думку учасників гурту, друга частина альбому по-справжньому унікальна, адже жоден з треків не був представлений на інтернет-платформах раніше. Тексти, традиційно, створював вокаліст Слава Пітак спільно з американським сонграйтером Нейтом Левінгстоном. Над музичною складовою хлопці працюють спільно з саундпродюсером Алексом Крамером. Усі представлені треки створені у стилі moon rock – стилі, що не знає меж.