Нереальний “BOOM” від VLADA K

Vlada K про дует зі світовою співачкою, дебютний альбом та новий кліп

Vlada K про дует зі світовою співачкою, дебютний альбом та новий кліп

Юна та яскрава VLADA K презентує нову відеороботу на трек “BOOM“. Саме ця пісня з однойменного альбому стала візитною карткою співачки й отримала візуалізацію. Режисером відеороботи виступив Олексій Кучеренко, з яким вони вже співпрацювали.

Альбом співачки побудований на фольковій тематиці, що вдало поєднана з танцювальною музикою. Саме цю ідею було реалізовано в новому кліпі.

“У новій роботі Влади ми показали симбіоз двох культур: хіп-хоп та української етніки! Я завжди за креатив, щось нове, свіже, незвичайне і те, що викликає резонанс у людей після перегляду. Тепер українські народні танці ще більше будуть у тренді! Несемо українську культуру в маси! Від Івано-Франківська до Нью-Йорка!” – ділиться враженнями режисер відеороботи Олексій Кучеренко.

Яскраві образи та традиційні костюми влучно поєднані з сучасними вишиванками. Поєднання минулого і сучасності можна побачити і в обраних локаціях. Колоритний сільський стайл Національного музею народної архітектури та побуту “Пирогово”, вуличне графіті та архітектурні форми нових будівель. У новому кліпі співачки також взяв участь танцювальний народний колектив «Терен».

“Мені завжди подобались українські національні мотиви, але я намагаюсь поєднати їх з сучасною музикою. Наша відеоробота саме така. Упевнена, що нам з режисером вдалося поєднати минуле та сучасне, і головне, зробити це цікаво”, – розповідає співачка.