Тарабарова, Тодоренко, Виноградова та Міцукі знову разом у новому відеокліпі «Солодкі 16»

tarabarova

tarabarova

TARABAROVA презентувала відеокліп на пісню «Солодкі 16». 

Головні героїні відео Регіна Тодоренко, Ліна Міцукі та Олена Чірва дійсно не бачилися разом 10 років, тож зустріч була переповнена справжніми емоціями. 

«Ідея відео виникла спонтанно, – розповіла співачка. –  Під час написання пісні я намагалася передати настрій наших вечірок із дівчатами. І які б ідеї для кліпу нам не пропонували, перед очима все одно були ті самі теплі та божевільні спогади. Тож я наважилася та всім написала!» 

Отримавши три «ТАК», робота закипіла, але зібрати разом молодих успішних жінок виявилося надскладним завданням. Робота, творчі проєкти та навіть 5 дітей на чотирьох – графіки ніяк не збігались. Єдиний вільний в усіх день знайшовся лише 19-го жовтня. До того ж частина дівчат на той час була у Стамбулі. Це й зумовило рішення летіти з командою в Стамбул та знімати відео там. 

tarabarova

Реалізувати задум взявся творчий дует режисерки Інни Грабар та оператора Євгена Ушакова, а стиль та красу довірили Євгенові Кірієнко та Марині Борщевській. 

Дізнатися, хто з дівчат переміг в автоперегонах та чи вдалося подругам врятувати Ліну із лап горили вже можна подивившись відео на офіційному каналі співачки.