Ірина Білик та Сергій Мироненко випустили трек про силу справжнього кохання

Ірина Білик та Сергій Мироненко випустили трек про силу справжнього кохання

Примадонна української музикальної індустрії Ірина Білик разом з популярним співаком і волонтером Сергієм Мироненко презентували дуетну пісню “Відпусти”. Композиція, яку співачка написала сама, розповідає про важке рішення – піти чи залишитися у непростих відносинах двох фатально закоханих один у одного людей.

“Мені так приємно співати у дуетах з талановитими співаками. Завжди,коли ми робимо колаборації – ми самі отримуємо задоволення від спілкування і теплих відносин на студії. Хочеться щоб пісня “Відпусти” надихала наших з Сергієм прихильників на ніжні і вічні почуття! А ми їх вже отримали, коли готували цю пісню до виходу в ефір”, – розповідає Ірина Білик.

Нагадаємо, що Сергій і Ірина тісно співпрацювали ще до початку повномасштабної війни та мали багато спільних творчих планів. На щастя артисти не відпустили один одного і попри всі перепони сьогодення змогли об’єднатись, що б подарувати слухачам емоцію справжнього кохання.

“Приємно що саме мені випала честь заспівати в дуеті разом з Іриною Білик. Не відпускайте своїх коханих людей. Цінуйте, кохайте і будьте коханими!”, – говорить Сергій Мироненко.

Зазначимо, що артисти не збираються закінчувати співпрацю на дуетній пісні та вже скоро планують поїхати в спільний тур! Чекайте у своєму місті.