Юля Юріна презентувала другий студійний альбом «Дім брехливих дзеркал»

Юля Юріна презентувала другий студійний альбом «Дім брехливих дзеркал»

«Дім брехливих дзеркал» – це другий студійний альбом артистки, який містить вісім пісень у попрок стилі. Альбом відкривається піснею «Ядерне літо», яка є рефлексією на сучасні реалії, вона ж і задає тон і настрій всій роботі. 

Юля Юріна презентувала альбом «Дім брехливих дзеркал»

Авторкою слів є сама Юля Юріна. Автором музики та саундпродюсером альбому став Сергій Сорока (Сир), з яким Юля познайомилась, готуючи кавер-версію на пісню «Обійми» гурту The HARDKISS для проєкту Bezodnya live.  

Слухати альбом можна за посиланням.

Про роботу над альбомом Юля Юріна розповідає наступне:

«Це був зовсім новий формат створення музики та мелодії та знову новий жанр. Ще з дитинства, з часів «емо» у 2007 році, я мріяла зробити рок-альбом. Ми зібралися вдома у Сира, де надалі й записували всі партії,  багато розмовляли, ділилися ідеями, щоб зрозуміти одне-одного музично та взялися до роботи. Я пишаюся тим, що у нас вийшло. Сир створив нове звучання для мене. 

Робота над текстами теж була дуже плідною. Всі тексти я писала самостійно, з відкритими вкладками словників, рим, перекладачів та створювала тексти про своє відчуття того, що мене оточує, враховуючи нинішні реалії, внутрішні переживання та те, що я хочу сказати людям. Головне питання в моїй голові було: «Що я залишу після себе, коли помру?» і я хочу запам’ятатись саме музикою, щоб вона була вічною та не дотримувалась якихось часових рамок й змогла знайти відгук в людях та їх думках. Особливо чітко це простежується в пісні «Жити вічно», яка закриває альбом».

«Ми з Юлею одразу вирішили, що це буде рок звучання, але треба було визначитись, який саме це буде рок. Я розумів, що запис живих барабанів буде затратним і з погляду часу, і фінансово, тож доведеться від цього відмовитись. Тому вирішив взяти за основу рок-музику кінця 90-х початку 2000-х, коли було доволі популярно використовувати електронні барабани, драм-брейки, семпли і т.ін. Smashing Pumpkins, Primal Scream, Garbage, Marilyn Manson, деякі пісні Lenny Kravitz’а і схоже. Ось ця музика, власне, і була натхненням», – додає Сир.

Всі гітарні партії в альбом записав Ілля Случанко (гітарист Latexfauna), а бас-партію – Олексій Руденко. Зведенням займався Костянтин Пуга (O.Torvald). Фото обкладинки альбому – Даня Привіт

18 травня у клубі Beletage відбудеться презентація альбому Юлі Юріної «Дім брехливих дзеркал». Почуй наживо першим!