Перший трек після Євробачення-2024: alyona alyona випустила реліз “Тато”

alyona alyona відповіла на питання, чи повернеться на Євробачення від України

Співачка та реперка alyona alyona випустила новий трек “Тато”. Це пісня присвята від доньки – батьку та подяка за кожне його слово, яке зараз допомагає жити, відчувати та дихати.

“Ця пісня для мене дуже особлива. Це присвята від доньки – батьку. Так сталося, що всі свої дитячі почуття та переживання я обговорювала з мамою. Але насправді варто було говорити про це і з татом також, а я ніколи не розмовляла з ним про любов. Навіть коли стала дорослою та хотіла ділитися почуттями — я соромилась. А зараз, коли я знайшла своє справжнє кохання, то бачу, як багато в ньому татових рис характеру. І зрозуміла, наскільки важливо було з ним говорити про кохання…”, – ділиться alyona alyona.

Також реперка розповіла, що змінилось в її житті за місяць після повернення з Євробачення 2024 та чи планує своє повернення в майбутньому на головну сцену Європи.

“Минуло трішки більше як місяць, а ніби це все було рік тому. Як довго це тривало і як швидко ти про це забуваєш, бо поринаєш в абсолютно інші справи та у потік буденних справ. Вже через місяць я можу підвести величезну риску і точно змогла б дати сотні порад наступному представнику від України. Хоч би що там було і не дивлячись ні на – це класний і неповторний досвід, який варто пройти кожному, хто бажає себе випробувати на силу, міць, витривалість. Також, це важливо для тих хто бажає нести українське та Україну у світ, бо це важливо. Я ніколи не жалкуватиму, що я там була, це дуже відповідально, але поки, що на питання чи піду я колись знову, відповіді не маю”, – розповідає alyona alyona.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що alyona alyona стала ведучою реаліті-шоу “Людина зі шрамом. Перевтілення” від MEGOGO.