ХАСА звинуватили у плагіаті за те, що він переспівав свій же трек “Забудь”

ХАСА звинуватили у плагіаті за те, що він переспівав свій же трек "Забудь"

Репера ХАС у мережі звинуватили у крадіжці та плагіаті однієї з пісень гурту Rizups. Проте насправді ситуація має звязок, адже Назар Хассан (він же ХАС) і є автором цього треку та був учасником гурту Rizups 10 років потому.

“Трек з такою ж назвою «Забудь» був написаний 10 років тому, коли я був учасником гурту Rizups. Тоді музика була ще на дисках, а музичні платформи не мали такої популярності, як зараз. Сьогодні це реінкарнація пісні, яка, на мою думку, свого часу незаслужено не отримала уваги. З попереднього лишився тільки приспів і кілька слів куплету”, – коментує ХАС.

“Забудь” розповідає про те, як токсичні відносини впливають на людину. Коли відчуваєш, що пружинка між тобою та іншою людиною все частіше розтягується і стає менш стійкою, це відчуття, що ти на межі, і в кінцевому підсумку ця пружинка може розірватися. На жаль, це часто стає очевидним лише тоді, коли розумієш, що можна замінити кого завгодно, навіть себе”, – додає відомий репер.

Також ХАС презентує відео на пісню «Забудь» на своєму офіційному каналі та поділився подробицями знімань, розповівши про приховані особливі сенси. За словами артиста, на ідею кліпу його надихнула сама локація, яку зняв для житла режисер та оператор Андрій Брунов напередодні початку роботи. Раніше ці апартаменти вже фігурували у ЗМІ, оскільки дивують своєю неординарністю. Власник розмалював стелю своєї оселі у стилі епохи Ренесансу.

“Коли я дізнався, яку квартиру винайняв Андрій, то я поїхав туди, бо мені стало цікаво. Для багатьох це досить дивно і смішно, і зараз таке називають “дизайном у стилі Пшонки”. Я вирішив дізнатися більше, і виявив, що там жила людина, яка розписувала церкви. Ця тема мене дуже зацікавила, тож я почав шукати змісти у цих картинах на стелі. У квартирі виявилося не так багато релігійних картин, скоріше вони були в стилі Ренесансу – періоду “відродження”, якого так не вистачало”, – розповідає артист про створення кліпу.

Нагадаємо, раніше BOTASHE презентували дебютний альбом та фіт з ХАСОМ.