LAUD представив нову пісню «Stop The War»

LAUD представив нову пісню «Stop The War»

LAUD представив пісню, яку світ почув 27 січня, у міжнародний день памʼяті жертв Голокосту. 

LAUD представив нову пісню «Stop The War»

Кожен українець – амбасадор своєї країни. Саме тому так важливі питання мови, культури та національної ідентичності. Нас сьогодні слухають і чують, дивляться і бачать, відгукуються і йдуть назустріч. Тож надзвичайно важливо бути ефективним на своєму фронті, адже війна стосується кожного.

«Stop The War» – англомовний сингл пронизаний мотиваційною і надихаючою атмосферою. LAUD звертає увагу всього світу на війну, яку необхідно зупинити. І хоч нам було страшно на початку, і ми памʼятаємо як все розпочалося, але зараз українці відчувають лише єдність і силу. 

«Світ не повинен толерувати війну. Якщо Україна не зупинить агресора, то терористи підуть далі. Не можна допустити, щоб ця війна пішла далі, тому що в якийсь момент агресор може постукати в двері європейця або американця. Тобто війна в Україні – це справа всього цивілізованого світу», – говорить артист.

Музичне оформлення і фірмова манера виконання артиста роблять цю пісню не типовою сумною воєнною лірикою, а маніфестом до впевненої перемоги. Soul музика із R&B мотивами підкреслює світло і надію, які хотів передати артист. Мінімалістичний підхід до аранжування – паралель того, як насправді небагато потрібно аби жити щасливо і створювати щось цінне.

«Вже майже за рік часу багато людей встигли втомитись від важких і трагічних новин, багато людей понесли втрати і всі ми розділили життя на до і після. За 2022 рік, я дав багато концертів в Україні і за її межами, бачу, як люди повертаються до звичного життя і це добре. При цьому хочу зосередити увагу людей на тому, що не можна ігнорувати війну. Ми повинні прямувати до перемоги і світ допоможе зупинити агресора, я переконаний», – говорить співак. 

Пісня була написана в перші дні повномасштабного вторгнення, але після подій 14.01.2023 в Дніпрі, коли російська ракета зруйнувала житловий будинок, то командою було прийнято рішення висловитись таким чином, щоб це могли почути і зрозуміти якомога більше людей на нашій планеті. Зробити це з гідністю і стилем притаманному LAUD. Зробити це в найкращий спосіб, який доступний нам – релізом. 

В памʼять про Дніпро на обкладинці релізу обʼєднані два зображення: фото зруйнованого будинку і рідне місто артиста – Київ. 

«Stop The War» – це сьогоднішній відкритий діалог України з усім цивілізованим світом. Це світло до якого ми прямуємо і яке живить зсередини. Це рішення всіх і кожного, які наближають припинення війни і перемогу України.