Лейбл ENKO запрошує на URBAN MUSIC conf 2021

Лейбл ENKO запрошує на URBAN MUSIC conf 2021

Лейбл ENKO запрошує на URBAN MUSIC conf 2021

16-го жовтня у UBI Conference Hall (Київ) відбудеться URBAN MUSIC conf –  конференція про музичний бізнес і все, що з ним пов’язано. Мета заходу –  підвищити музичну обізнаність, проаналізувати зміни та еволюцію галузі, стирання бар’єру між музикантами-початківцями та професіоналами.

Організатори івенту – команда ENKO – лейблу, що минулоріч створили Ваньок Клименко та alyona alyona.

Програма конференції 

Панельні дискусії, лекції відомих діячів музичної індустрії, job session від команди лейблу, спілкування з колегами та обмін досвідом.

Додатковий бонус для артистів – саунд-продюсер та засновник ENKO, Ваньок Клименко, особисто прийме демозаписи кожного та прослухає їх в індивідуальному порядку. 

Спікери

Ми запросили близько 20-ти спікерів з абсолютно різних світів музичної України, серед яких alyona alyona, Yarmak, Kalush, Михайло Ясинський, Morphom, Jerry Heil та багато інших. 

Кошти – на благодійність 

Усі зароблені на конференції гроші ми витратимо на музичні інструменти для дітей-сиріт та дітей із малозабезпечених сімей. Ми не просто передамо дітям інструменти, а проведемо для них майстер-клас командою нашого лейблу. 

Ми мріємо про майбутню організацію дитячих музичних таборів, і URBAN MUSIC conf – наш перший крок у цьому напрямку.

Афтепаті 

Після конференції в клубі Atlas пройде афтепаті-вечірка, присвячена першому дню народження лейблу ENKO. Усі, хто придбав квитки на URBAN MUSIC conf, автоматично отримують запрошення на вечірку за попередньою реєстрацією.

На вечірці виступлять артисти ENKO, та це не єдиний сюрприз, який чекає на гостей. 

ПРИДБАТИ КВИТКИ МОЖНА ТУТ