Вишневий Вернісаж відкриває сезон музичних фестивалів під відкритим небом!

Вишневий Вернісаж відкриває сезон музичних фестивалів під відкритим небом!

12 травня о 16:00 пройде перший в цьому році Вишневий Вернісаж під відкритим небом, та ще й на новій локації — у культурному просторі КультМотив на Подолі (Спаська 36/31 і Набережно-Хрещатицька 31/36). Весь прибуток від квитків піде на збір для для нашого друга Ігоря Бондарева, третя окрема штурмова бригада, другий механізований батальон, протитанкова рота (птб), щоб закрити його збір на пікап, ПНБ та РЕБ.

Line-up артистів Вишневого Вернісажу: BAH.ROMA, Alice Change, KUGATESSA, Oi FUSK, VikaVishnya.

Dj’s: ALINIKUS, Croft.

Лінк на квитки: тут 

Про Вишневий Вернісаж: Вишневий Вернісаж  — це благодійні музичні фестивалі, які існують з 2020 року, на яких з‘являються як нові імена, так і виступають вже відомі артисти сучасної української музичної сцени.

Вишневий Вернісаж активно збирав кошти на військові та гуманітарні потреби у фонд ArtSavedLife, у волонтерський штаб Будинку Культури Masterskaya та у фонд допомоги онкохворим дітям Tabletochki.

На Вишневому Вернісажі вже виступали такі артисти, як ЮЮ, Ingret, Renie Cares, Kler,  YARIMA, Love, Mary, Phil It, Схожа, Chubareenee, XXVKADR, Brykulets, Лівінстон та ін. 

Фішкою Вернісажів є категорія «Selected», яка дає можливість молодим авторам та артистам ділитися своєю творчістю і виступати на одній сцені з відомими артистами. «Selected» стала для багатьох поштовхом для розвитку в українській музичній індустрії. Організатором та засновницею концертів є молода українська співачка VikaVishnya, яка також є автором своїх пісень. 

Коментар організатора та засновниці VikaVishnya : Це більше ніж концерт, це місце нових знайомств, зустрічі друзів та близьких по духу людей. Розвиваємо сучасну українську музику, донатимо та наближаємо нашу перемогу разом!

Про локацію: КультМотив — український культурний простір, бар і бістро на Подолі, який будується навколо одноіменного офіційного благодійного фонду, який займається підтримкою і розвитком української культури.