“Надія є” – VERLOKA x HOLLY перемога світла над темним 

“Надія є” - VERLOKA x HOLLY перемога світла над темним 

Дует VERLOKA x HOLLY випустили натхненний трек “Надія є”. Цей трек про внутрішню силу людей. У світі багато темного, брудного і даною піснею вони нагадують людям, що “Надія є”, якби не було важко, не можна здаватися. Треба пам’ятати про світло та любов всередині нас і наповнювати все навколо силою добра.

“Надія є” - VERLOKA x HOLLY перемога світла над темним 

“Цим треком ми хочемо підняти дух людей. У кожного бувають моменти зневіри, коли опускаються руки. “Надія є” –  лікує душі, допомагає, окриляє йти далі”, – розповідають VERLOKA x HOLLY.

Ця пісня висвітлює проблеми нашого сьогодення, в ній оспівується біль кожного. Ми знаходимо сили у своїх близьких, допомагаємо одне одному заради кращого майбутнього. Хочемо підтримати кожного, хто потребує бути почутим та втратив слово надія у своєму житті. Ми всі “бачили різних людей, бачили різні часи, аби віднайти шлях само зцілитись”.

У 2023 VERLOKA x HOLLY випустили потужні треки про силу кохання. “Хімія”, “Бруківка”, “Dnipro” розповідають про усі аспекти любові. Від першого знайомства, мрій про майбутнє і щасливе життя до розбитих сердець та самотності. Своїм новим треком вони розширюють бачення цього почуття.