Найбільша музична конференція України: у Києві пройдет URBAN MUSIC conf

Найбільша музична конференція України: у Києві пройдет URBAN MUSIC conf

13 квітня у Києві відбудеться музична офлайн-конференція URBAN MUSIC conf. На події будуть зібрані представники музичної індустрії, які поділяться власним досвідом та кейсами творчого шляху. У присутніх буде можливість дізнатися, як заробляти на своїй творчості, показати демку відомим продюсерам України, а головне – знайти людей з індустрії для майбутньої співпраці.

На конференції виступатимуть музичний продюсер Іван Клименко, креативний продюсер Володимир Завадюк, режисер Інді Хаіт, шоуранер Андрій Лузан, співаки Христина Соловій, Golubenko, а також секретний гість, яким стане відомий артист української сцени. Він розповість свою історію успіху на реальному прикладі та розкаже, як пройти шлях від мрії до великих концертів.

Після основної частини учасники Urban music conf зможуть взяти участь у Collab Club. Там можна буде отримати фідбек про свій трек від топових продюсерів, законектитися з іншими музикантами та знайти людей для співпраці. 

“У цьому році ми поставили дуже високу планку для себе як організаторів. Нам було важливо долучити спікерів з різним досвідом і баченням розвитку музики та індустрії загалом. Я дуже пишаюсь, що до нас доєднались не просто теоретики, а люди, які є рушійною силою в українській культурі. Це забезпечить не тільки цікаву і корисну інформацію, а також не менш якісний нетворкінг..., — коментує СЕО лейблу ENKO Катерина Дмитренко.

Усі гроші з проданих квитків будуть відправлені до благодійного фонду Superhumans, всеукраїнського центру, що займається реабілітацією, протезуванням та реконструктивною хірургією для наших воїнів. Тож ця подія – одночасно шанс розповісти про себе, познайомитися з великою кількістю людей з індустрії та зробити добру справу для наших героїв.

Посилання на квитки.

Нагадаємо, Jerry Heil та співзасновниця лейблу ENKO alyona alyona представлять Україну на Євробаченні-2024.