Заради кліпу Mari Cheba акторка «Спіймати Кайдаша» годинами була під водою

Заради кліпу Mari Cheba акторка «Спіймати Кайдаша» годинами була під водою

Українська співачка Mari Cheba презентує кліп на трек “Тягне”, головною героїнею якого стала відома акторка Антоніна Хижняк. Співтворчість, яка відображає жіночу підтримку та єдність в кризисні моменти життя. 


«Я побачила, що пісня відгукується жінкам своєю оголеною правдою почуттів. Сингл — особистий крик сутності жінки в період переродження та пізнання себе. Режисером та оператором відео роботи став Михайло Сухомлин, а головною героїнею — Тоня Хижняк, яка зіграла складні відносини закоханих людей, що описані в моїй пісні.” — ділиться Mari Cheba. 

Візуальним доповненням релізу стало неймовірне, за своєю красою, відео, головною постаттю якого є Антоніна Хижняк, відома акторка за такими фільмами, як: «Спіймати Кайдаша», «Перші дні», «Слід» та інші.

Роль закоханого відіграв Владислав Івченко, який, за словами Mari Cheba, круто вписався в команду та професійно зіграв під водою, завдяки гарним навичкам володінням мовою тіла та міміки. У кліпі розповідається про жінку, яка кохає попри всі складнощі та знаходиться в заплутаних відносинах з чоловіком, проживає почуття, які “тягнуть і не відпускають”.

“Вважаю нашу зустріч з Mari Cheba подарунком долі. Давно стежу за нею і захоплююсь творчістю, а після особистого знайомства, змогла оцінити весь масштаб її особистості.  ЇЇ пісні для мене, як інший вимір, нове якісне звучання української сучасної музики. На пропозицію стати акторкою кліпу погодилась одразу, як прослухала пісню ще до її офіційного релізу. Неймовірно щаслива нашій співпраці. Я отримала абсолютно новий досвід підводної зйомки. Коли, як не зараз, треба обʼєднуватися і творити нашу культуру.” — коментує Антоніна Хижняк.

Підводні зйомки живих та емоційних рухів у поєднанні з прозорим, глибоким вокалом сприймаються, як сповідь, візуалізація внутрішніх переживань та шлях до себе через вираження жіночої сили. 

Нагадаємо, Юля Юріна розірвала і спалила російський паспорт у оновленому кліпі “Чорна Хмара”.