“Не заздріть, колеги, а розвивайтеся”: Пивоваров розповів про підготовку до трьох “Палаців Спорту” і чому це важливо для індустрії зараз

"Не заздріть, колеги, а розвивайтеся": Пивоваров розповів про підготовку до трьох "Палаців Спорту" і чому це важливо для індустрії зараз

19, 20 та 22 квітня Артем Пивоваров дає велике шоу в стінах “Палацу Спорту”. Як зазначають організатори, до шоу були залучені сотні працівників креативної індустрії та тонни техніки. Деяку з них довелося привозити з-за кордону.

“МУЗВАРУ” вдалося ексклюзивно поспілкуватися з Артемом Пивоваровим перед стартом першого концерту. Та особисто дізнатися ексклюзивні подробиці підготовки та майбутні творчі плани.

“Я хочу, аби оцінювали глухачі та глядачі. Щоб оцінював “МУЗВАР”. І написав про це особисто, які будуть рекорди і чи будуть вони взагалі поставлені. Це очевидно, що вперше український артист на цьому майданчику збирає поспіль три концерти. Ми очікуємо побачити близько 30 тисяч людей. Чи рекорд це загалом? Не думаю. Але на сьогодні, під час повномасштабного вторгнення, це дуже великий виклик для мене і для моєї команди. Я сподіваюся, що для багатьох молодих та діячих артистів-мастодонтів це буде стимулом також. За нами зараз слідкує та дивиться весь світ. Ми маємо бути прикладом, маємо бути рупором своєї країни. Тому, будь ласка, не заздріть, колеги, а розвивайтеся”, – відповів Артем Пивоваров на питання про рекорди шоу в “Палаці Спорту”.

За словами Пивоварова, у підготовці триденного шоу було понад 500 спеціалістів різних напрямків індустрії. Також співак підтвердив, що частина техніки, використана у концертах, була привезена з-за кордону. Оскільки наразі вона в Україні відсутня.

Основними словами в концепції шоу стали “Вірність. Стійкість. Гідність”. Чому їх було обрано, співак пояснює це так: “Це як тризуб нашої нації. Три “Палаци Спорту”, три концерти поспіль. У мене з’явилася ідея зробити акцент, що ми первинно вірні – вірні своїй країні, позиції і нашій землі. Стійко відстоюємо наші кордони та принципи в будь-яких моментах. І гідність… Ми маємо бути гідними дітьми для своєї країни, пам’ятати про це. Бо ця країна нас народила і сьогодні є шанс віддячити їй”.

В рамках концертів відбулася прем’єра нової музичної колаборації проєкту “Твої вірші мої ноти”. Разом з Пивоваровим на сцену “Палацу спорту” вийшла інкогніто-співачка Klavdia Petrivna. Це був перший публічний виступ аватара виконавиці. Нова композиція написана на вірш “Барабан печалі” Гео Шкурупія. Офіційна прем’єра відбудеться 25 квітня.

Окрім того, в рамках проєкту “Твої вірші мої ноти” співак запускатиме дует за участі нових імен. Це будуть колаборації відомого та молодого артиста. Особисто Пивоваров виступатиме в ролі саундпродюсера цього напрямку.

“Кількість пісень, як я пишу – вона вже перетинає позначку over. Мені потрібно їх випускати, бо їх дуже багато. І вони непогано. А якщо чесно, я розумію, що є люди можуть заспівати це краще за мене”, – зазначив співак.

Також Пивоваров зазначив, що другу частину альбому “Твої вірші мої ноти” світ почує вже цьогоріч.

Нагадаємо, раніше Пивоваров виступив на мітингу на підтримку України в Парижі.