“Ритм літа: Kristin Kravets та DJ German Avny представили найгарячіший трек “Вогонь”

"Ритм літа: Kristin Kravets та DJ German Avny представили найгарячіший трек "Вогонь"

Вогонь” – танцювальна історія в dance-pop стилі. Нові ритми і водночас енергійний саунд подарує слухачам не лише цікаву love story, а й принесе літо в життя кожного. 

“Літо – неймовірна пора! Пора, коли хочеться додати у своє життя позитиву, танців і, звичайно ж, любові. Ця пісня про неочікувану любов, будучи захопленим якою, хлопець покорив дівоче серце. Мій слоган по житті – ніколи не кажи “ніколи”! Кохайте і будьте завжди коханими! Нехай ваш вогонь ніколи не згасає”, – поділилася артистка 

Пісня була написана на одному диханні в Празі. Саунд-продюсером виступає DJ German Avny – один з найбільш відомих ді-джеїв Європи, тричі номінований на звання кращого ді-джея/продюсера Ізраїлю в конкурсі Discovery Night Awards.

Відпочиваючи на Кіпрі виконавиця неочікувано вирішила відзняти кліп.

“Коли я була там, то зрозуміла, що не пробачу собі, якщо не зніму відеороботу на фоні неземної краси. Витрачати кошти на кліп сьогодні складно, адже зараз, в умовах війни, є більш важливі речі для вкладення коштів. Моя подруга Марина, більш відома під ніком Kobra, виступила у ролі оператора, і разом нам вдалося відзняти відео. Сподіваюся, що ми здивуємо слухачів!”, – коментує Kristin Kravets.

Незабаром Kristin Kravets планує випустити EP-альбом “Душа класиків”, де буде показана українська поезія зі шматочками музики видатних композиторів в сучасному modern-pop звучанні.