Сєрга та Чемеров стали ведучими нового музичного проєкту «Фронтова студія»

Сєрга та Чемеров стали ведучими нового музичного проєкту «Фронтова студія»

«Культурний Десант» запускає новий проєкт «Фронтова студія». Він націлений промувати військову музичну культуру, із запису та промоції пісень, створених чи виконаних військовослужбовцями, безпосередніми учасниками війни.


В рамках «Фронтової студії» буде оприлюднений сезон із 14 відеоепізодів на YouTube-каналі Cultural Forces Music, а такожмузичний альбом, записаний на фронті у пересувній студії звукозапису. Відео та пісні виходитимуть щочетверга о 19:00.

Ведучими стали Миколай Сєрга, військовослужбовець та очільник «Культурного Десанту», і Олександр Чемеров, музикант та музичний продюсер «Культурного Десанту».

“В лавах ЗСУ нині служить понад 1000 представників сфери культури та креативних індустрій. Частина з них продовжує творити, поєднуючи це з виконанням своїх військових завдань. Проте більшість не має можливостей вдосконалення свого культурного контенту та промоції його на широку аудиторію. Фронтова студія допомагає бійцям творити і поширювати їхнє мистецтво”, — розповів Миколай Сєрга.

Глядачі «Фронтової студії» побачать процес створення пісні від А до Я, дізнаються життєві історії військових, їхній шлях на війні та творчість, яку вони не полишили навіть під час запеклих боїв.

Запис кожної пісні проходив у нашій пересувній студії, або, як ми її називаємо, у Музбусі. Ми проїхали тисячі кілометрів Україною, аби дістатися до учасників «Фронтовій студії». Майже усі зйомки проходили неподалік лінії фронту й інколи наші мікрофони ловили звуки бойових дій. Наш Музбус був у Старому Салтові, Ізюмі, Покровську, Харкові, Оріхові. Ми заїжджали до важливих чи трагічних для українців місць цієї війни — зруйнованої спеціалізованої Харківської школи №134, зруйнованої Вознесенської церкви в селі Лукашівка, Оріхівської стели тощо”, додав Олександр Чемеров.