Українська мова — це сексуально. LAUD представляє весняний сингл, який ніхто від нього не очікував

Українська мова — це сексуально. LAUD представляє весняний сингл, який ніхто від нього не очікував

Чотири роки тому в каталозі артиста широкорозповсюдженим став трек «Грязные танцы». На жаль, він був написаний російською мовою, проте отримав багато уваги і схвальних відгуків від слухачів на той час.

Українська мова — це сексуально. LAUD представляє весняний сингл, який ніхто від нього не очікував

Зараз від людей йшов запит на концертах виконати пісню, проте артист і команда виступають категорично за українську мову в культурному середовищі. Тож було прийнято рішення перекласти улюблений шанувальниками трек перед тим, як випускати третій сольний альбом і повноцінно розпочинати новий формат звучання проєкту.

«На той час пісня зайняла окреме місце в моїй творчості і дуже сподобалась слухачам. Але ідея перекладу була іще до повномасштабного вторгнення. При цьому спочатку переклад мені не сподобався і ми довго експериментували, переписували, записували і зараз я бачу, що все працює, все на місці. Отже, цей сингл можна і треба випустити українською і воно буде звучати іще краще»

Саундпродюсером виступив Dredlock, а відеороботу створив Євген Вовкодав із яким ви могли бачити такі креативні роботи як «Конфіденційно». 

Кліп на пісню «Шалені танці» теж вдався значно цікавішим і кращим за минулу роботу. Ми бачимо історію хлопця із дівчиною, котрі граються один з одним. Його зброя — це голос, а її — це шалені танці. Хореографом-постановником і виконавицею виступила Аліна Орлова, саме її ви бачите в офіційному кліпі на трек спільно з артистом.

«Сингл зараз працює цікавіше ніж в російськомовній версії. Зараз починається літо, період концертів, відкритих майданчиків, танцювальної музики, коли люди будуть намагатись відпочити. Музика і танець – це прекрасний спосіб терапії. Ми із командою вважаємо, що цей сингл «на часі» і нехай наша українська мова буде підкреслена в такому звучанні. Українська – це дуже сексуально», поділився співак.

Цікавий факт:
Колишній продюсер артиста Ігор Тарнопольський не повернув ютуб канал артисту в користування, тому командою було прийняте рішення створити повністю новий канал. Саме відеокліп на пісню «Шалені танці» буде першим релізом, який зʼявиться на новій офіційній сторінці в ютуб артиста LAUD.