“Значить скоро день”: незакрита історія від Rebeka Mikhaeli

“Значить скоро день”: незакрита історія від Rebeka Mikhaeli

“Перші дві мої роботи були створені у стилі поп, але з цим треком я вирішила радикально змінити жанр на альтернативний інді-рок. Це відображає моє відчуття та еволюцію мого звучання, відкриваючи нові шляхи у моєму творчому пошуку. Процес створення цієї пісні тривав довше, ніж зазвичай, з кількома етапами внутрішнього переосмислення. Це був період моральної смерті та відродження для мене, де кожен крок був надзвичайно значущим”, – зазначає авторка пісні Ребека Мікхаелі.

Ребека Мікхаелі

Передісторія: попередня пісня “Батьку” присвячена татові Ребеки Мікхаелі. І написана про нелегкі стосунки. 

Написання цієї пісні “Значить скоро день” має певну іронію, оскільки була створена під час подорожі Ребеки до її батька у Грузію, однак сенсово не має ніякого відношення нього. Це сталося в липні 2023 року, коли вона знаходилася подалі від будь-яких музичних інструментів, тому вона записала демо акапельно на диктофон. Пісня складалася з одного куплету і приспіву, і після цього була залишена “настоятись”.

Цей трек передає всі почуття і переживання авторки, стаючи для неї незакритою історією. Це розповідь про внутрішню темряву, про бажання вийти з неї. Сподіваючись, що ті двері (про які йдеться у тексті), колись відчиняться. Також у тексті є важливий для неї речетатив, який відтворює постійний стан втоми. А також жалю і болю від реальності, в якій ми живемо, і того, що відбувається.

Rebeka Mikhaeliукраїнсько-єврейська грузинка. Початкові релізи виконавиці виходили у стилі поп, але зараз, як вона сама каже, вона переходить до інді-року з елементами альтернативи.

«У своїх піснях я говорю про те, що мені важко виразити словами, про те, що мені складно описати просто словами, тому я мушу виражатися музикою, бо інакше я не знаю, як це зробити».

«Усі мої пісні автобіографічні або натхнені моїми близькими людьми. Насправді, вони можуть бути натхнені будь-ким, навіть перехожим, але найчастіше вони про мене, про те, що я переживала, переживаю. А іноді вони трохи віщі, і я пишу в них про щось абстрактне, а потім це дійсно стається зі мною»