“Я б присвятила перемогу Україні”: Олена Усенко відверто про підготовку до Євробачення

“Я б присвятила перемогу Україні”: Олена Усенко відверто про підготовку до Євробачення

“Я б присвятила перемогу Україні”: Олена Усенко відверто про підготовку до Євробачення

Олена Усенко — одна з фіналісток українського Національного відбору Дитячого Євробачення 2021, яке відбудеться 19-го грудня в Парижі. Співачка вже брала участь у торішньому нацвідборі, де посіла друге місце. Але цьогоріч вона повернулася з новою авторською піснею та величезним бажанням перемогти. Як Олена оцінює свої шанси на перемогу — далі в інтерв’ю.

Розкажи, з чого складається процес підготовки до конкурсу?

— З того, що ми разом із Катериною Комар (викладач з вокалу) працюємо над піснями, образами та постановками до виступів. Ми дуже ретельно продумуємо всі деталі.

Чому ти обрала саме “Важіль”? Про що ця пісня? 

“Важіль” — це моя авторська пісня. Таку назву я придумала через фразу, яка там є: “Де мій важіль, що увімкне світ?”. Важіль — це прийняття рішення, а рішення — жити так, як хочеш ти.

Ти вже брала участь у національному відборі минулого року та вийшла у фінал. Проте перемогу здобув Олександр Балабанов. Згадай свої торішні емоції після участі у проєкті. Що ти відчувала?

Тоді я відчувала, що треба більше працювати. Наразі розумію, що готова до більшого. Увесь цей рік я працювала, писала пісні та відвідувала різні конкурси для набуття досвіду. 

“Я б присвятила перемогу Україні”: Олена Усенко відверто про підготовку до Євробачення

Що або хто змушує тебе рухатися далі, не опускати руки у важкі моменти? 

— Руки у мене не опускаються, тому що їх тримає величезна мрія. Для мене Євробачення зараз дуже-дуже важливе.

Якщо ти здобудеш перемогу, то кому її присвятиш? 

— Я б присвятила свою перемогу Україні. Тому що наша країна справді цього заслуговує. А ще – маленькій собі. Тому що з самого дитинства у мене була мрія — співати на величезній сцені, перед величезною публікою та нести свій меседж людям.

Меседж, з яким ти йдеш протягом життя? 

— Мій меседж — це сенс моєї пісні. Там є така фраза: “Жити, поки є час”. Дійсно, треба жити, поки є час. Робити те, що тобі подобається, кайфувати від кожної хвилинки життя, бо воно, на жаль, не вічне. Тому треба цінувати та насолоджуватися ним, бо це — найголовніше, що ми маємо. 

— Оціни свої шанси на перемогу?!

— Це знає лише Всесвіт. Не хочу оцінювати себе. Але я вірю, що моя пісня потрапить у серце кожної людини.

Кого ти вважаєш своїм найголовнішим конкурентом серед інших фіналістів? 

Я думаю, що ми всі дуже різні, й кожен з нас по-своєму сильний. Просто скажу — хай переможе найкращий. 

Чи були у вас конфлікти за лаштунками конкурсу?

— У мене не було ні з ким жодних конфліктів.

У конкурсах такого рівня, головне — це участь чи все ж таки перемога? 

— Я думаю, що головне – це досвід. А він буває різним. Думаю, що кожен з учасників пройде той етап, який йому зараз дуже потрібен. 

“Я б присвятила перемогу Україні”: Олена Усенко відверто про підготовку до Євробачення

Що ти зробиш одразу після оголошення результатів Національного відбору?

Я насправді дуже не люблю загадувати наперед, тому буде так, як треба. Я віддаю себе на розпорядження Всесвіту, журі та глядачів.

Чому глядачі мають обрати саме тебе? 

— Тому що у мене є дуже важливий меседж, який я хочу донести багатьом людям, і я вірю в те, що саме моя пісня може змінити їх життя.

Нагадуємо, що фінал національного відбору Дитячого Євробачення відбудеться 23-го жовтня. Хто буде представляти Україну на пісенному конкурсі – визначать під час телеконцерту на каналі UA: КУЛЬТУРА професійне журі та глядачі за допомогою онлайн-голосування.