Cloudless Orchestra випустили новий трек і змінили назву

Cloudless Orchestra випустили новий трек і змінили назву

Український гурт “Cloudless”, що був неодноразовим учасником відбору на Євробачення, випустив новий трек, змінив свою назву та вкотре розійшовся з вокалістом Юрою Каналошом.

Cloudless Orchestra випустили новий трек і змінили назву

Сьогодні побачив світ їх трек “Чекаю”. Пісня була написана у творчій колаборації музикантів гурту та відомого саундпродюсера Сергія Любинського. Текст та ідея належать вже колишньому вокалісту гурту Юрі Каналошу.

“Пісня «Чекаю» — крик душі українців, кожен з яких чекає на своє: на перемогу, на рідних, на коханих, на повернення додому. Ми не виняток — ми кожного дня чекаємо саме на перемогу, повернення додому та зустрічі з рідними”, — коментують музиканти.

Гурт зізнається, що вони замислился над зміною назви ще роки два тому. 

“Нам подобається концепція музичного колективу, не як гурту, а саме як оркестру. Ідея стала актуальною, коли ми вкотре розійшлись із нашим вокалістом Юрою через численні розбіжності у творчих поглядах і певну несумісність. Ми остаточно зрозуміли, що було б круто пробувати себе у співпраці з різними вокалістами та інструменталістами. Ми не раз читали критику, що це закос під переможців Євробачення Kalush Orchestra. Але це не так, адже існує дуже багато гуртів з аналогічними назвами — Submotion Orchestra, Cinematic Orchestra, Hidden Orchestra, і саме в їх сторону ми дивились вже не менше двох років”, — розповідають хлопці.

Cloudless Orchestra випустили новий трек і змінили назву

Зараз Cloudless Orchestra перебуває в Європі — хлопці поставили собі за мету зібрати мільйон гривень для допомоги українцям. Вони вже проїхали близько 10 000 км у семи країнах та відправили 200 000 грн кільком бригадам і волонтерським організаціям. Виступають Cloudless Orchestra скрізь, де є можливість бути почутими — не лише грають на великих музичних фестивалях, а й дають імпровізовані концерти на центральних площах міст.

“Ми розуміємо, що люди в Європі втомилися від війни, саме тому ми всіма можливими засобами намагаємося їм про неї нагадати. Сьогодні — переломний момент для багатьох. Я, наприклад, перестав спілкуватися з родиною, яка мешкає в Донецьку і підтримує російський фашизм. У нас усіх немає іншого вибору”, — коментує засновник гурту Антон Панфілов.