Євген Чичановський випускає альбом – присвяту родичам та щасливому дитинству

Євген Чичановський випускає альбом - присвяту родичам та щасливому дитинству

Євген Чичановський випускає альбом - присвяту родичам та щасливому дитинству

Музичний продюсер та музикант Євген Чичановський випускає альбом – присвяту родичам та щасливому дитинству.

“Мамин німецький сервіз в шафі – машина часу, якою мандруєш у старі добрі часи. На риболовлю з дідусем — у ранок, повний літніх звуків та відчуттів. На кухню до Бабусі, а там – запах масла та горіхів, печеного та смаженого. По гриби з дядьком – ранкова роса залишає сліди на взутті. Передчуваєш життя попереду, відчуваєш, що живий.” У кожного є власна коробка зі спогадами. У всіх там речі різні, але між ними є дещо спільне – це сила, якою вони наділені. Кожна дрібниця – історія, що зцілює, дає опору та віру, відчуття власного коріння. Це нагадування, хто ми та звідкіля. Приємної подорожі.” – розповідає Євген.

Це дебютний альбом артиста, який просякнутий теплом, любов’ю та ностальгією за дитинством в опіці живих та здорових близьких. Любов яких, ми пронесемо усе життя та будемо випромінювати на своїх дітей. Це історія про вдячність та пам’ять.

Про запис треку “My Childhood Friend”.
“Звуки цвіркунів на задньому плані я записав вночі біля будинку моїх бабусі та дідуся. Щоб закарбувати спогади про теплі літні ночі дитинства. Також коли я був маленьким мені купили іграшкове піаніно і в цьому треку я вирішив його “засемплувати”. Зведення треку робив, як і на своїй студії так частково в їх квартирі.”