Інді-рок проти музичного фаст-фуду: гурт Papa’s Old Speaker випускає новий альбом “Інструкції”

Інді-рок проти музичного фаст-фуду: гурт Papa’s Old Speaker випускає новий альбом “Інструкції”

Український інді-рок гурт “Papa’s Old Speaker” випустив свій новий альбом під назвою “ІнструкціЇ”. Починаючи з першої пісні, гурт задає планку якості сучасному українському інді-року та дотримується її впродовж усього альбому.

Фокусним треком є сингл “Ірландія” – музичний твір, що занурює слухача у глибоку ностальгію за місцем, у якому він ніколи не був. Основна мета пісні – передати відчуття боротьби, з яким нині живуть усі українці. Зовнішній спокій, що раптово змінюється на непереборне бажання справедливості після всіх пережитих жахіть.

Інді-рок проти музичного фаст-фуду: гурт Papa’s Old Speaker випускає новий альбом “Інструкції”

“Текст пісні писався доволі довго. Початкові нариси з’явились у травні, а остаточно текст був готовий у жовтні 2023 року. Після цього музику та аранжування ми з музикантами гурту продумували впродовж місяця-двох на репетиціях, а далі був уже студійний запис “Інструкцій”, де “Ірландія” була записана з-поміж восьми інших треків”, – розповів музиканти гурту.

“Ірландія” розкриває спільні сторінки історії двох країн, які пережили поневолення та пригноблення з боку сусідніх імперій. Обидва народи не зупинялися у боротьбі за свою свободу, проливаючи кров заради майбутнього. Цей історичний контекст надає пісні глибокого змісту, змушуючи замислитись над циклічністю історії та вічною боротьбою за незалежність.

Метафоричний аспект треку зосереджується на цивілізаційному виборі – “відчалюванні на Захід”. Ірландці шукали кращого життя в Новому Світі, переміщаючись буквально, а для України цей рух символічний і культурний.

“Ірландія” від “Papa’s Old Speaker” – це коротка, солодка мить щастя і мирного затишшя перед черговою бурею.

“Ми віримо, що свій спалах у вічності, який прийнято звати «життя», треба провести з гідністю, гордо несучи знамено боротьби за свободу. Як це робили в Ірландії і роблять зараз в Україні”, – зізналися музиканти.

Варто зауважити: вони займаються випуском пісень вже доволі довго. В їхній дискографії максісингл, три сингли та один мініальбом. Робота ведеться дуже активно та якісно, артисти ставлять перед собою конкретні цілі:
“Наша мрія – це великий сольний концерт на O2 Арені в Лондоні. У нашому доробку: 20+ записаних студійних треків і два сольних концерти в Києві.”

Наразі гурт готується до свого сольного концерту, що відбудеться 15 липня в Києві.

“Papa’s Old Speaker” залишається вірним своїм корінням, вплітаючи глибокі філософські роздуми у свої музичні композиції, і “Ірландія” є яскравим підтвердженням цього підходу.
Альбом “Інструкції” вже доступний на всіх стримінгових майданчиках.