Літній вайб від Уляни Шуби: прем’єра треку “2 хвилини”

Літній вайб від Уляни Шуби: прем'єра треку “2 хвилини”

Українська співачка Уляна Шуба презентувала свій новий літній трек і кліп “2 хвилини”. Пісня розповідає про 2 хвилини в житті двох половинок, до того, як вони закохаються.

Своїм треком “2 хвилини” і відеороботою на нього Уляна Шуба прагнула подарувати своїм слухачам безтурботний настрій, якого так бракує зараз. Співачка закликала всіх не забувати, що в житті завжди залишається місце магії і казці.

У кліпі артистка занурює глядачів у атмосферу 70-х років минулого сторіччя. Ми бачимо бекстейдж знімання телешоу, у якому змагаються дві команди — дівчата та хлопці. Проте коли на сцені з’являється Уляна, усе магічним чином перетворюється на один великий веселий танець.

Літній вайб від Уляни Шуби: прем'єра треку “2 хвилини”

Та, коли пісня закінчується, припиняється і твіст, усі повертаються на свої місця, а виступ артистки залишається приємним спогадом, про який вже точно ніхто і не скаже, чи був він насправді.

Цікаво, що у зніманнях взяв участь співак, тренер Ліги Сміху Іван Люлєнов. У кліпі він зіграв роль ведучого телешоу.

Літній вайб від Уляни Шуби: прем'єра треку “2 хвилини”

“Я зовсім не дозволяю собі опускати голову, забувати, що життя — різнобарвне, воно може бути казковим навіть у найважчі його періоди. Насправді, казковим його роблять дрібниці, наприклад, дотик близької людини, голос рідних, яких давно не бачила, промені яскравого літнього сонця або 2 хвилини до зустрічі з коханням всього свого життя. Я писала пісню “2 хвилини” і згадувала, як я почувалася перед тим, як зустріла своє кохання. Ці миті були дійсно надзвичайними. Я хочу передати цією піснею кожному слухачу і слухачці це відчуття, подарувати легкий і оптимістичний настрій. Життя триває!” – розповідає Уляна.