Музичні підсумки року: оголошено переможців Jager Music Awards 2021

Jager MA

Jager MA

Акцентуючи на міжстильових та міжкультурних колабораціях, організатори Jager Music Awards вперше у своїй історії назвали “Помішаного артиста року”. У номінації отримав перемогу гурт “Ragapop“, який поєднує у своїх треках пост-панк, електроніку та тексти Івана Франка. Окрім тематичної, спеціальної номінації, переможців названо в основних та категоріях “Young Blood”. 

Stereoigor

На результати премії могли вплинути користувачі сайту jagermusicawards.com.ua та музичні експерти з різних частин України. Підкреслюючи важливість прозорості та незаангажованості Jager Music Awards, організатори, уже за традицією, запросили міжнародних представників. У голосуванні брали участь засновник віденського шоукейс-фестивалю “Waves Festival & Conference” Томас Гегер та керівниця відділу комунікацій “Tallinn Music Week” Інгрід Котла (Естонія). Загалом до експертної команди цьогоріч увійшло 32 представники. 

«Чи не головна мета премії для нас, як для організатора, — дати поштовх молодим артистам. Запис вінілу з вечіркою-презентацією, зйомки відео чи сертифікат на музичне обладнання, а ще можливість познайомитися з ключовими гравцями індустрії. Сподіваюся, що цьогорічні переможці категорій “Young Blood” візьмуть від премії для себе максимум. І перемога стане новим етапом не тільки у їхній кар’єрі, а й на українській незалежній сцені»,  — коментує Вікторія Прудник, бренд-менеджерка Jägermeister в Україні, організаторка Jager Music Awards.

Засновники премії зазначають, що традиція Jager Music Awards продовжується. Уп’яте премія відбудеться восени 2022-го. 

Переможці Jager Music Awards 2021

— Артист року — «Паліндром»

Паліндром

— Трек року — Go_A — “ШУМ”

Go_A

— Відео року — «вагоновожатые» – Vovk

Вагоновожатые

— Подія року — Brave! Factory Festival

— Соціальна ініціатива в музичній індустрії — Серіал «СПАЛАХ»

Серіал «СПАЛАХ»

— Лейбл року — Dnipropop

—  Спеціальна номінація «Помішаний артист року» — Ragapop

Ragapop

— Внесок в індустрію — «СЛУХ»

СЛУХ

— Young Blood Jägermeister Choice — Potreba Group

— Young Blood Jury Choice — «ТУЧА»

— Young Blood People’s Choice — fivesex

— Young Blood «Відбиток року» — Igor Yalivec

Igor Yalivec