Нова українська музика: ASHYK презентує пісню “Шрами”

Нова українська музика: ASHYK презентує пісню "Шрами"

ASHYK – виконавець з Одеси, випускає свою другу пісню під назвою “Шрами“. Після успішного дебюту з піснею “За вікном” ASHYK продовжує своє музичне сходження, і “Шрами” – це черговий крок на шляху до визнання та успіху.

Дебютна пісня “За вікном” отримала гарячий прийом аудиторії, посівши 32 місце в топчарті Shazam по Україні. Наразі ця композиція зібрала близько 350 тисяч стрімінгів на різних платформах.

Крім того, на пісню було створено 1500 відео у TikTok, загальне охоплення яких становить 3 мільйони переглядів, що вкотре підтверджує популярність треку серед слухачів.

“Шрами” – це емоційно насичена пісня, яка розповідає про душевні рани та біль, що залишаюся після кохання. У тексті треку співак ASHYK розкриває історію про довіру, розчарування і надію на зцілення через кохання. Зворушливі слова передають почуття виконавця, роблячи пісню близькою та зрозумілою кожному слухачу.

“Я вдячний усім моїм слухачам за підтримку та любов. Ваша увага до моєї творчості надихає мене на нові досягнення. Сподіваюся, що ‘Шрами’ знайде відгук у ваших серцях, так само як і ‘За вікном'”, – розповів співак.