Присвята найріднішим: YAKTAK випускає новий чуттєвий трек “Батькам”

Присвята найріднішим: YAKTAK випускає новий чуттєвий трек “Батькам”

Український співак YAKTAK презентував новий трек “Батькам“, в кліпі якого вперше показав особисті фото та відео зі своїми батьками.

У пісні «Батькам» YAKTAK висловлює почуття вдячності перед тими, хто навчив мріяти, не опускати руки і завжди йти вперед. Він дякує своїм батькам за всю підтримку та опору, згадує теплі моменти дитинства, коли вони завжди були поруч. Тоді, коли дні здавались довшими, а вечори були наповнені простими і приємними розмовами про життя.

Композиція нагадує нам про те, наскільки важливо дарувати свою турботу і телефонувати батькам, поки ще є час.

Батьки бувають різні. В когось їх вже немає, хтось з ними не спілкується, хтось набирає раз в 3 тижні, а хтось може поговорити з батьком як з найкращим другом. Але знаєте, ким би ми не були, скільки би ми не бачились, де би нас не носило життя, батьки завжди в наших очах живуть і їх мрії про те, щоб ми були достойними та щасливими людьми. Вони завжди з нами, завжди за нас. Набери батькам”, – прокоментував YAKTAK.

Нагадаємо, що нещодавно “Суспільне” оголосило лонглист учасників Нацвідбору на Євробачення-2024, одним з який став YAKTAK.