ROXOLANA випустила нову відеороботу “Радісні очі”

ROXOLANA випустила нову відеороботу "Радісні очі"

19 квітня ROXOLANA представила відео до пісні “Радісні очі“, яка увійшла до її нового мініальбому “Настрій: спішити жити“. Пісня “Радісні очі” увійшла до збірки завдяки слухачам співачки. ROXOLANA написала її влітку 2022 року. Тоді вона поділилась фрагментом цієї та інших нових композицій у своєму Instagram та запропонувала підписникам обрати пісню, яка їм сподобається найбільше. У результаті більшість голосів фани віддали саме композиції “Радісні очі” і протягом наступних місяців неодноразово просили співачку записати її.

Мені надійшло дуже багато повідомлень про цю пісню. Прослухавши лише невеликий уривок, люди ділились власними довоєнними спогадами і писали про те, чому їм настільки відгукуються слова “Ти знаєш, я згадала, які в нас з тобою були очі до тієї ночі…“, – розповідає ROXOLANA. Це пісня-спогад. Колись у нас всіх були щасливі очі і сумні, але це було зовсім інше щастя і інакший сум. Рівень горя і в той же час рівень тепла і єднання, який ми відчули після 24 лютого 2022, не можна порівняти ні з чим. Я знаю, що ми ніколи не повернемось у минуле і ніколи вже не будемо такими, як до початку великої війни, але я вірю в те, що наші очі знову випромінюватимуть справжні радість і щастя“.

Автором кліпу до пісні став режисер Руслан Махов, з яким співачка знімала відео до композицій “Люди як кораблі”, “дуже тепла пісня” та I’m gone. Відео стало метафорою зміни наших почуттів: так само, як день змінює ранок, а після буревію завжди приходить затишшя, так наші сум і розпач обов’язково зміняться радістю і спокоєм, вважають автори кліпу.   

Нагадаємо, 24 березня співачка та авторка пісень ROXOLANA випустила свій другий міні-альбом із життєствердною назвою “Настрій: спішити жити”. До EP увійшли три композиції: “Радісні очі”, “Сумую циклічно” і “Три хвилини”.