Співачка та волонтерка Софія Нерсесян присвячує пісню борцям за волю

Співачка та волонтерка Софія Нерсесян присвячує пісню борцям за волю

Софія Нерсесян, восьмирічна музична сенсація, не лише талановита артистка, яка зачаровує світ своїм надзвичайним голосом, але й маленька волонтерка. Софія вже організовувала свій власний благодійний концерт та разом з сестрою Марією постійно долучаються до великих благодійних заходів.

Софія Нерсесян — юна талановита співачка, що зачаровує своїм голосом та глибокими текстами. У Fairmont Grand Hotel Kyiv на Міжнародній благодійній премії “Business Gravity. Top-100” Софія презентувала нову пісню і відеокліп — “Нам треба”. Головним героєм став справжній герой нашого часу Анатолій Басенко, відомий як “Бас”, ветеран російсько-української війни, який захищав Україну з 2014 у складі полку “Дніпро-1”. Далі його шлях продовжився у складі батальйону “Донбас”, а з 2022 року він приєднався до ССО “Азов” для захисту незалежності нашої країни. “Бас” один з тих добровольців, які наприкінці березня 2022-го першими на гелікоптері полетіли у вже оточене російською армією місто Маріуполь. Був поранений, переніс ампутацію кінцівки, а потім російський полон.

Пісня «Нам треба» звучить як гімн мужності та відданості, розповідаючи про боротьбу українського народу. Слова, наповнені глибоким почуттям і пристрастю, розповідають про незламну віру українців у свою країну, попри випробування.

«Моя родина — приклад для мене. Мій дідусь, мої батьки з самого початку повномасштабного вторгнення багато допомагають країні. І я дуже щаслива, що теж маю змогу долучатися до благодійних концертів та допомагати збирати кошти для ЗСУ. Таким чином наближаючи нашу Перемогу»розповіла юна співачка та волонтерка Софія Нерсесян.

Після виступу на Міжнародній благодійній премії «Business Gravity. Top-100» Софія та Марія Нерсесян отримали почесну нагороду «Надія української нації». Нагородили й дідуся Софії та Марії — Олександра Нерсесяна — «За активну благодійну діяльність та допомогу ЗСУ». Він з перших днів війни на постійній основі допомагає ЗСУ та «Азову», як і вся родина Нерсесян. Сім’я долучається до благодійних ініціатив, надають та купують лоти на благодійних аукціонах, Софія та Марія виступають на благодійних концертах.