Запозичила чи надихнулися? Юзери помітили плагіат у новій роботі Анни Буткевич 

Запозичила чи надихнулися? Юзери помітили плагіат у новій роботі Анни Буткевич 

Нещодавно співачка презентувала красиве мистецьке відео на пісню «Океан». Автором композиції став відомий сонграйтер Андрій Осадчук, режисером — відома фотографиня Соня Плакидюк. Напевно саме тому кліп вийшов напрочуд атмосферним та кінематографічним, бо зробити хороше фото — це задача не з легких. 

Однак, тут є і мінуси. Частенько фотографи перед важливою зйомкою підбирають референси, складають муд-борд та надихаються роботами інших. Схоже, що режисерці та співачці настільки подобаються роботи вітчизняних та закордоном колег, що вийшло аж занадто схоже. Так, звісно, що алюзію та відсилка ніхто не відміняв, але місцями це ніби «скопіювати-вставити». Особливо це стосується знакових відеокліпів Лани Дель Рей «Blue Jeans» (2012) та Мадонни «You’ll See» (1995). З приводу образів, то місцями співачка нагадує Олю Полякову та Світлану Лободу. Це красиво, але чи додає це індивідуальності? Більше того, шрифт назви пісні на стоп-кадрі обкладинки пісні дуже нагадує фірмовий шрифт Тіни Кароль останніх років. 

Хто зна, можливо, це спеціальний піар-хід, щоб ми мали що дивитися та обговорювати. Бо принаймні ми переглянули разів чотири, щоб розпізнати усі співпадіння. Цікаво, скільки знайомих відеоробіт помітите ви.