Анна Тульєва про підготовку до Дитячого Євробачення, майбутнього переможця та особисте життя
Анна Тульєва – журналістка, ведуча влогів про Євробачення дала ексклюзивне інтерв’ю спеціально для MUZVAR. Так-так, та сама ведуча, що пояснила Måneskin, що таке “Україна”, та зібрала перший мільйон переглядів на влогах про Євробачення для Суспільного Мовлення.
— Ви закінчували факультет “Бібліотекознавство”. Як зрозуміли, що хочете бути журналісткою? Був якийсь поштовх чи з’явилася можливість?
— Я завжди знала, що хочу працювати на телебаченні. Бібліотекознавство виникло в моєму житті випадково, воно не було моєю мрією. Мабуть, цей шлях розпочався з 2017-го року, коли в Україні відбувалось Євробачення. Це був мій перший волонтерський досвід. Я була волонтеркою на “Євро Village” і зрозуміла, що більше не хочу покидати цієї атмосфери, хочу цим займатися. І потім “Суспільне” зробило програму практики для людей, які хотіли б працювати на телебаченні. І мене обрали як тележурналістку ранкового шоу. Так і почався мій шлях (посміхається) такої серйозної журналістики.
— До речі, про волонтерство. Як Ви все встигаєте поєднувати?
— Це залишилося в минулому, бо після Євробачення та волонтерства я зрозуміла, що це реально круті можливості. Ти постійно знайомишся з класними людьми, у мене з’явилося багато друзів. У якийсь період їх було настільки багато, що навіть щоразу, коли я їхала в метро чи іншому громадському транспорті, я постійно зустрічала знайомих. І це настільки захоплює, що десь два роки мене не відпускало. Ти встаєш у шостій ранку і біжиш на якесь волонтерство, адже тобі це цікаво і ти хочеш це робити. Зараз я вже не встигаю займатися цим, як раніше, але беру участь в “UNICEF“, коли там є проєкти, які не крадуть багато могу часу.
— А за такого ритму життя, чи залишається у Вас час на особисте життя, розваги, прогулянки з друзями?
— Стараюсь, аби вистачало часу і на друзів, і на розваги, і на подорожі. Але не завжди виходить, звісно, бо для мене робота завжди на першому місці. Бо це те, що я дійсно люблю. Тому коли є робота, я надаю перевагу їй.
— Як вважаєте, чи є почуття гумору важливим у Вашій професії та в житті людини загалом?
— Я вважаю, що воно є важливим. Особисто мені гумор допомагає долати стрес. Це завжди те, за допомогою чого ми можемо переключати думки на позитивний напрям. Це навіть простежується в моїх влогах. Ми весь час намагаємося додати жартів, аби глядачам було весело, і щоб це налаштовувало на позитивний лад.
— Ви знімаєте влоги про Євробачення, отже цікавитесь музикою. Чи хотіли б Ви взяти участь у Євробаченні? Чи подобається саме знімати про нього?
— Я думаю, що в мені завжди живе 5-тирічна дівчинка Аня, яка хоче взяти участь у Євробаченні. Але ми живемо в реальності, й я розумію, що це не дуже можливо для мене. Тому мені більше подобається знімати, бо ти стаєш частиною цього процесу.
— Як зараз проходить підготовка до Національного відбору, до Євробачення? У якому режимі нині працюєте?
— Зараз проходить мистецький конкурс, це щодо дорослого Євробачення. А в дитячому ми очікуємо на переможця Національного відбору. Тому підготовка йде повним ходом. Часу обмаль, але все-таки стараємося зробити все якнайкраще.
— У своєму пості на Фейсбуці Ви назвали майбутнього переможця своєю “євробаченською дитиною”. Чи переживаєте, хто саме нею стане? Чи є якісь фаворити серед кандидатів?
— Взагалі не переживаю, тому що ці діти талановиті. Я думаю, нема чого хвилюватися. Вважаю, що я знайду спільну мову з будь-якою дитиною. Фаворитів нема, послухала всі пісні — всі класні та подобаються. Тому кого оберуть, з тим і будемо працювати.
— Що Ви вважаєте найважчим в професії журналіста?
— Для мене це дійсно те, що я люблю. Тому найважчого, здається, нічого нема. Є якісь свої плюси та мінуси. Але згадую, як ми були в Роттердамі на Євробаченні, і я спала по дві-три години, бо у мене були ранкові включення. До них ще потрібно було зробити мейк-ап, щоб нормально виглядати. Це був доволі складний ритм, але в той же час приємний, тому що ти відчуваєш, що робиш важливі для себе речі та хочеш, аби це було класно. Мабуть, ритм, який буває в сезон, є трохи важким.
— До речі, ви були в Роттердамі з Go-A. Як Вам робота з ними?
— Ми на Суспільному з Go-А почали працювати ще з Нацвідбору. І навіть коли Євробачення перенесли, ми також працювали, тому нині працюємо з ними вже роки два. Коли полетіли на сам конкурс, то зрозуміли, що разом багато чого пережили. Ми хвилювались у півфіналі, хвилювались, коли Катя захворіла. Багато подій, які ми пережили разом, тому ми стали такою великою євробаченською сім’єю, в якої є свої плюси та мінуси. Але все-таки я вважаю, що в нас хороші стосунки, стосунки великої родини.
— Які у Вас плани на майбутнє? Можливо, з друзями хочете щось зробити, кудись поїхати, в кар’єрі якісь плани?
— У планах випустити свою другу пісню. І найперше — це Париж, бо саме там відбудеться Дитяче Євробачення. А далі будемо чекати на доросле Євробачення.
Нагадуємо, що фінал національного відбору Дитячого Євробачення відбудеться 24-го жовтня. Хто буде представляти Україну на пісенному конкурсі – визначать під час телеконцерту на каналі UA: КУЛЬТУРА професійне журі та глядачі за допомогою онлайн-голосування.
Спілкувалась: Оксана Михайлишин
Редакція: Yurii Peony