«Наші пісні – різні, тому що писалися на протязі 12 років», — гурт INTUITS про новий сингл, найкращі українські пісня про кохання та про зміни в індустрії 

«Наші пісні - різні, тому що писалися на протязі 12 років», — гурт INTUITS про новий сингл, найкращі українські пісня про кохання та про зміни в індустрії 

Нещодавно музиканти випустили новий сингл «Love Me two Times» з цікавою та концептуальною обкладинкою. Що думають хлопці про себе та своїх українських та світових колег, чому альбоми нині програють синглам та завдяки чому в творчості гурту присутній  музичний інтелект? Далі у розмові. 

Розкажіть загалом про ваш гурт. У вашому прес-релізі зазначено, що ваша цільова — це поціновувачі сучасної інтелектуальної популярної музики. В чому ваш музичний інтелект?

Ми група людей, які об’єдналися для створення, на наш погляд, справді цікавої, мелодійної сучасної музики. Ідейний натхненник та засновник гурту – Артем Карапетян, використовує різні музичні інструменти для збагачення пісень поліфонією. Одна із родзинок – вірменський дудук, що часто грає поверх ліричної рок-музики. Ми дійсно намагаємося створювати пісні для поціновувачів сучасної інтелектуальної поп музики, завдяки мелодійним «хукам», поліфонії звуків, пошуку особливої «родзинки» для кожного нашого твору. Але при цьому зберігаємо сучасне звучання. Пісні групи INTUITS сподобаються любителям творчості, наприклад, Maroon 5, Queen, Muse, the Beatles, Океан Ельзи і навіть поціновувачам Дживана Гаспаряна.

Чому саме пісню «Love Me two Times» зробили синглом? Одразу зрозуміли, що це воно чи обирали між декількома варіантами?

На наш погляд ця пісня просто чудова :-Р Взагалі, цю пісню обирали між декількома іншими, але вирішили, що вона максимально підходить за всіма параметрами. Там і музична частина, і текст, і загальний настрій

Обкладинка до вашого релізу мистецька та незвична. Як виникла ідея намалювати таку візуалізацію?

Чашка гарної кави, телефон в тихому режимі і мозок вже не зупинити на креатив! Взагалі цей малюнок для мене досить сильно асоціюється з атмосферою пісні.

У вас дуже романтична пісня та щемливий кліп до неї. Згадайте свій топ-5 найкращих пісень про кохання від ваших українських колег?

Дякую, вона дійсно була написана під романтичним натхненням, а кліп не було б знято без допомоги мого агенту. Наші українські колеги супер талановиті в написанні пісень про кохання. Думаю, що на першому місці, це, безумовно Океан Ельзи з піснею «Така, Як Ти». Друге місце – Плач Єремії «Лиш Вона». Третє місце я б віддав Бумбоксу з піснею «Вахтерам». Четверте – The Hardkiss «Журавлі». І п’яте місце, на мій погляд, – це Тіна Кароль і пісня «Твої гріхи».

Кого взагалі слухаєте? Чия музика надихає, кому з колег можете репектнути?

Надихають музичні генії, які не дивлячись ні на що – служать музиці і роблять це добре. Для мене це Меттью Белламі, Фредді Меркьюрі, Антоніо Вівальді… Список можна продовжувати.

Багато хто з українських виконавців кажуть, що ера концептуальних лонглплеїв минула і сингли рулять в індустрії. Що думаєте з цього приводу? Плануєте якийсь альбом чи поки теж сингли?

Дійсно зараз артисти перейшли на випуск синглів, бо багато слухачів віддають перевагу синглам через їх стислість і швидкість сприйняття але і повноцінні альбоми теж випускаються. Що стосується нас, то нам подобається радувати слухачів синглами. Альбом – це цілісний музичний твір, пісні якого взаємопов’язані тематично чи музично. Наші пісні – різні, тому що писалися на протязі 12 років, починаючи з 2011 року.