«Шикидим», «Червона калина» і прем’єри: Віктор Павлік розпочинає тур на підтримку ЗСУ
Легендарний співак-романтик Віктор Павлік, під чиї пісні закохувались, освідчувались та мріяли кілька поколінь, розпочинає тур «Різдвяні історії» на підтримку ЗСУ.
Найромантичніші хіти, краса голосу і віртуозної живої гри запальних музикантів гурту Віктора Павліка «Тарам там», а також нові потужні прем’єри. Пісні написані за непрості 2 роки повномасштабної війни. У новій концертній програмі, над якою ретельно працював, артист обіцяє здивувати як своїх вірних шанувальників, так і молодь.
Концерти пройдуть у восьми містах України: 19 січня — у Черкасах, 20 січня — у Дніпрі, 21 січня — у Полтаві, 24 січня — у Львові, 25 січня — у Луцьку, 26 січня — у Рівному, 27 січня — у Хмельницькому, 28 січня — у Вінниці.
— Ці концерти наповнять світлом усіх. Приходьте зігріватися серцем і заодно підтримувати захисників, — запрошують організатори туру. — Новий тур Віктора Павліка «Різдвяні історії» пройде на підтримку ЗСУ. Всі квитки стануть донатами і підтримкою воїнів, які щодня оберігають нашу Україну. Під час кожного концерту проходитимуть благодійні аукціони, всі кошти з яких разом із частиною від продажу квитків будуть передані захисникам України, яких Віктор Павлік підтримує з 2014 року.
Під час концертів нового туру народний улюбленець розділить із глядачами свої відчуття та враження, спричинені досвідом крайніх двох років. Також Віктор зробить усе можливе, аби драйвом своїх пісень запалити кожного, відновивши моральні сили та віру у краще.
«Шикидим», «Ні обіцянок, ні пробачень», «Ти подобаєшся мені», «Яна», «Афіни, Київ і Стамбул», «Знайди мене», «Кохайте жінку», «Тарам там нема з ким». Глядачі почують всі хіти Віктора Павліка, що вже стали культовими, а також різдвяні колядки і глибокі, зворушливі прем’єри.
Окремим сюрпризом для глядачів стануть улюблені українські пісні «Білі черемхи», «Два кольори», «Чорнобривці» й «Червона калина», яку, до речі, Віктор Павлік із друзями співав ще з кінця 1970-х років.
— Автор «Червоної калини» Степан Чарнецький — уродженець села Шманьківці Чортківського району, що на Тернопільщині. Це мій сусідній район, адже я сам родом із Теребовлі, — ділиться Віктор Павлік. — Якщо у центрі та на сході України до 1990 року цю пісню мало хто знав, то на заході: у Івано-Франківській, Львівській і особливо Тернопільській області — її знали всі. Пам’ятаю, коли мені було 13 років, я вже тоді на гітарі і разом із друзями в парку ми співали «Червону калину». Тихенько співали. Бо то був 1978 рік і за цю пісню забирали в міліцію, батьків могли оштрафувати з подальшими великими проблемами.
Як до церкви радянська влада забороняла ходити, так і ця пісня була страшенно забороненою. Адже Степан Чарнецький у 1913 році написав її спеціально для Українських січових стрільців. А сьогодні, понад 110 років потому, це вже неофіційний гімн України, пісня, яку знає і співає весь світ. І я з гордістю співаю її всі роки на своїх концертах.
Старі пісні — краще нових, вважає Віктор Павлік, втім зізнається, що навіть у нинішній важкий час війни народжуються глибокі прем’єри, які спонукають вірити у власні сили, рідну землю, світло, добро і Перемогу.
— Співаючи пісень, я лікую душі людям. За той час, що йде війна, я дав дуже багато концертів у різноманітних гуманітарних центрах, серед бійців… Я розумію, що це — моє покликання, моя місія, — говорить Віктор Павлік. — Дякую всім, хто у цей складний час знаходить можливість прийти на зустріч із піснею. Це дуже важливо. Адже коли ми разом, ми – сила! І разом наближаємо нашу Перемогу. А Перемога обов’язково буде за нами! Адже з нами Бог. А якщо з нами Бог, то хто проти нас?!
Приходьте наповнюватися романтикою і світлом, співати улюблені пісні та отримувати незабутні враження у вашому місті.
Графік та квитки на всі концерти доступні за посиланням.
Нагадаємо, The Alibi Sisters перетворили відомий український хіт «Кохана» на естетське кіно.