LAURA MARTI запрошує на перший великий київський концерт в V’YAVA

LAURA MARTI запрошує на перший великий київський концерт в V'YAVA

Українська співачка і композиторка LAURA MARTI повертається в Україну з новою програмою та музичними напрацюваннями після благодійних концертів у Європі. Артистка везе із собою три альбоми та нові сингли.

LAURA MARTI – артистка, яка створює життєствердну музику у різних жанрах. У 2017 році вона отримала нагороду «Співачка року» за версією «ELLE Style Awards». У 2021 – стала учасницею «Голосу країни». А вже у 2022 році LAURA отримала Гран-прі на міжнародному конкурсі «Ladies Jazz» у Польщі.

«Я дуже активна у творчості, бо це моя суть. Після трьох нових альбомів за останні два роки, я майже кожен місяць випускала нову пісню. Увесь цей час я активно викладаю спів і доначу з уроків на дрони, медицину тощо. Продовжую грати концерти на підтримку України. А ще я закохалась і тому залишилась у Кельні. Його звати Філіпп, він гітарист. Цього року я привезу свого чоловіка в Україну і ви зможете почути нас на великій сцені 11.07» – ділиться своїми напрацюваннями й особистою історією артистка.

LAURA MARTI запрошує на перший великий київський концерт в V'YAVA

Минулого року співачка вже відвідувала Україну з благодійним туром, окрім того, ще й виступала у госпіталях для наших військових. Останній авторський проєкт «Співаємо на Дрони з LAURA MARTI» зібрав на 7 FPV дронів, які полетіли захищати Харків.

У рамках липневого туру на підтримку альбому «WAVES», LAURA MARTI дасть ще один особливий концерт в Києві просто неба – свій великий ПОП-Сольник. 11.07 в V’YAVA артистка заспіває свої найкращі пісні з трьох попальбомів: «Shine», «Все буде добре», «24th», але також звучатимуть і нові сингли. LAURA MARTI виступить у складі свого бенду: Philipp Köbele – гітара, Nataliya Lebedeva – клавішні, Yehor Abramov – бас, Yehor Balaban – барабани.

Не пропустіть концерт LAURA MARTI 11 липня в V’YAVA в Києві.